درباره ما

تحولات کشور عراق و ورود به مرحله جدیدی از ارتقای اقتصادی و به تبع آن ارتقای سطح رفاه و معیشت، موجب ایجاد فرصتی مناسب برای بازارهای فروش محصولات و در سطحی بالاتر شناخته شدن و تثبیت برند و قرارگیری در سبد مصرف مردم و ایجاد بازاری دائمی در این کشور شد.

 در این راستا مجموعه ما تصمیم به ایجاد اولین بازار انحصاری فروش محصولات غذایی و بهداشتی در کردستان عراق گرفت. با بررسی های تخصصی انجام شده و با در نظر گرفتن جمیع عوامل مؤثر در موفقیت این کسب و کار بین المللی نظیر شرایط مناسب اجتماعی، بستر امنیتی بسیار خوب، قرابت فرهنگی و روابط دوستانه مردمان این اقلیم با ایرانیان، بازار فوق العاده فروش با کمترین میزان ریسک، تسهیل در صادرات کالا به علت نزدیکی به مرز ایران و ...  شهرستان کلار کردستان برای این امر انتخاب شد.

دو شاخصه اصلی فروش ما، ارائه انحصاری غرفه به شما و نیز پشتیبانی همه جانبه و تبلیغات برند شما در سراسر عراق در تمام طول مدت حضور برند شما در این بازار می باشد. ارائه بیش از 100 غرفه نمایشگاهی انحصاری همراه با انبار و سردخانه از دیگر ویژگی های بازار فوق العاده مستعد و بکر ما در کلار کردستان می باشد.

آرمان بزرگ ما گسترش برند با کیفیت و دارای پتانسیل بالای ایرانی به خارج از مرزهای ایران و چشم انداز 5 ساله ما حضور در بازار کشورهای همسایه در فاز اول و در فاز دوم بازارهای بین المللی می باشد. برای رسیدن به این هدف بزرگ صمیمانه مشتاق همکاری و همراهی شما تولیدکننده عزیز هستیم.

با عزمی راسخ و امیدوار به گسترش افق های تجاری و فردایی بهتر برای ایران عزیز.